Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji. Zaktualizuj ją natychmiast.

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie.

Aby w pełni korzystać z Naszego sklepu dokonaj aktualizacji.Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Produkty inwestycyjne

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom BOŚ Bank we współpracy z Mennicą Polską uruchomił sklep internetowy w którym Klienci Banku mogą skorzystać ze specjalnej oferty zakupu produktów inwestycyjnych.

ZŁOTO
Złoto jest jedną z bezpieczniejszych form lokowania kapitału. Jest odporne na zmieniające się warunki ekonomiczne, postęp technologiczny i zmiany ideologiczne. Historia pokazuje, że w czasach kryzysów złoto zawsze zyskiwało na wartości. Dodatkowym atutem tego najszlachetniejszego z kruszców jest fakt, że złoto to niezwykle trwała, niemal niezniszczalna forma kapitału, która była, jest i będzie honorowana w każdej epoce i w każdym miejscu. Proponowane Państwu złoto inwestycyjne pochodzi bezpośrednio z Mennicy Polskiej – firmy, która jest jedynym producentem sztabek złota i monet bulionowych w kraju oraz największym podmiotem na tym rynku w Polsce. W ofercie sklepu Mennicy Polskiej dla Klientów BOŚ Banku znajdują się sztabki złota o gramaturach: 1 g, 2 g, 5 g, 10 g, 20 g, 31,1 g, 50 g, 100 g, 250 g, 500 g. Złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT.

SREBRO
Srebro oferowane przez Mennicę Polską to srebro najwyższej jakości, z najlepszą ceną i z natychmiastową dostawą do domu. Wszystkie sztabki srebra dostępne w sklepie Mennicy pochodzą wyłącznie od uznanych światowych producentów srebra (sztabki srebra ze znakami Umicore).

Ważna informacja dla klientów i osób prowadzących działania inwestycyjne: srebro objęte jest 23% stawką VAT, a jego cena w Polsce ustalana jest na podstawie bieżącego kursu srebra (LBMA Silver Price) oraz aktualnego kursu USD / PLN.

DIAMENTY
Inwestycja w diamenty to połączenie piękna, sztuki i prestiżu z bezpieczną, długoterminową lokatą kapitału. Niejednokrotnie stanowią inwestycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Inwestorzy na całym świecie doceniają te szlachetne kamienie jako uzupełnienie innych inwestycji finansowych, co pozwala podzielić ryzyko inwestycyjne i chronić majątek przed inflacją. Wartość diamentu określa formuła 4C: masa (carat), szlif (cut), barwa (color) i czystość (clarity). W sklepie Mennicy Polskiej dla Klientów BOŚ Banku istnieje możliwość zakupu diamentów o masie od 0,1 CT. Sprzedawane kamienie charakteryzują się najszlachetniejszym szlifem (z przedziału „wspaniały - bardzo dobry”), wyjątkową barwą (od D do H) i czystością (od LP do SI1). Do każdego z nich dołączony jest certyfikat IGI, GIA lub HRD.  Diamenty objęte są 23 % podatkiem VAT.

***************************************************************************


Mennica Polska zwraca uwagę, iż lokowanie kapitału w złoto, srebro i diamenty wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym. Ceny sztabek, monet oraz diamentów uzależnione są od aktualnych notowań. Przed podjęciem decyzji o zawarciu danej transakcji każdy inwestor powinien rozważyć, czy dana transakcja jest odpowiednia w odniesieniu do indywidualnej sytuacji finansowej i stawianych celów. Rekomendujemy również, aby skorzystać z profesjonalnego doradztwa przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką cookies.     Nie pokazuj więcej tego powiadomienia